קבוצות אונליין

קבוצת אונליין לנשים בלבד נפתחת ב 7.7.20

רוב האנשים שיורדים במשקל עולים חזרה (עם ריבית).
מדוע אצלך זה הולך להיות אחרת?

Share on whatsapp
שתפי בוואצאפ

"לפני-אחרי" אונליין: הפתרון שהוביל לשינוי משמעותי בהרגלי האכילה של אלפי נשים, עכשיו במרחק הקלקה! תכנית האונליין לנשים בלבד, היחידה שמשלבת תפריט שנבנה עבורך עם ליווי צמוד של תזונאית מנוסה, והכל במסגרת קבוצתית ומעצימה. 

סביר להניח שניסית אינספור דיאטות, 

אולי אפילו השתתפת בקבוצת הרזיה.

אז  למה המשקל שלך הוא כמו יויו, שיורד רק כדי לעלות חזרה?

זו לא את, זאת השיטה…

ניסית כמעט כל דיאטה או תכנית אפשרית ושום דבר לא "החזיק"?
יש לכך סיבות טובות:

 • חוסר התאמה – תפריט תזונתי הוא כמו נעליים, צריך להתאים אותו למידותייך: לקצב חילוף החומרים, להרגלי התזונה, לאורח החיים ועוד. לא כל דיאטה מתאימה לכל אחת, ולא כל נעל במידה 37 מתאימה לכל רגל!
 • מלכודת הדיאטות – עצם המילה "דיאטה" משדרת למוח תחושה של "אסור לי". כמה אפשר להימנע עד שתגיע נקודת השבירה? תנסי לא לחשוב על פיל ורוד... הצלחת? זה מה שקורה כשמנסים להימנע מדברים אסורים ☺
 • תלות רגשית – בלי לשנות את דפוסי ההתנהגות, בלי לפתור את ההשתוקקות התמידית לאוכל ואת התלות הרגשית בו, השינוי התזונתי לא יחזיק מעמד.
 • חוסר התמדה – בתזונה אין פתרונות קסם! ירידה דרסטית במשקל תסתיים לרוב בעלייה מהירה חזרה. צעדים הדרגתיים, כאלה שמותאמים אליך ולאורך חייך, הם המתכון לתוצאות משמעותיות והכי חשוב: לשינוי שיחזיק לאורך זמן.
 • נקודות שבירה – לרצות לרדת במשקל זה חשוב, אבל החיים יותר חזקים מהכול: הלידות, העבודה, המשפחה, הריצות, העייפות, ארוחת החג, האוכל באירוע... איך אפשר להתמיד, בלי שתהיה לך מסגרת תומכת?

והתוצאה? מפגשים לא נעימים מול המראה, תחושת כבדות ועייפות ובעיקר תסכול שרק הולך וגדל בכל דיאטה שנכשלת. את התחושות האלה אפשר לשנות! 

"לפני-אחרי" אונליין:
המתכון המלא לירידה במשקל (בלי לעלות חזרה)

התכנית היחידה שכוללת את כל הרכיבים החיוניים, שיאפשרו לך לרדת במשקל ולשמור עליו לאורך זמן: מצד אחד ליווי צמוד הכולל תפריט שנבנה עבורך והמלצות מותאמות אישית, מצד שני כלים ומסגרת קבוצתית שיאפשרו לך להתמיד לאורך זמן. והכל במרחק הקלקה, מתי ואיפה שבא לך.

 

הדרך שלך לירידה במשקל ושינוי הרגלי התזונה:

 • בניית תכנית שמתאימה רק לך (ולא לאף אחת אחרת) –ייחודי! בניית תפריט מותאם אישית והמלצות תזונתיות המיועדות אך ורק לך. ההמלצות מבוססות על ניתוח נתונים דוגמת גיל, מצב רפואי, בדיקות דם, קצב חילוף החומרים, אורח החיים ועוד. אין שתי בנות שמקבלות את אותו התפריט!
 • מי אמר "אסור"? –התפריט משמש על תקן גלגלי עזר, שיסייעו לך בשלבים הראשונים לעלות על דרך המלך. בהמשך התכנית, נלמד ביחד איך לשמור על אורח חיים בריא גם בלי להיצמד לאילוצי התפריט.
 • לעצור את ההסתערות על המקרר –שינוי דפוסי החשיבה שמובילים לאכילה הרגשית, בעזרת כלים שיוכלו לסייע גם לך לעצור את ההסתערות הבלתי נשלטת
 • חברות בקבוצת פייסבוק סגורה וסודית –בה אשתף בכלים שצברתי לשינוי התזונה, לאורך שני עשורים של ניסיון כתזונאית קלינית.
 • כוחה של קבוצה –לפעמים, כל מה שצריך כדי להתמיד הוא מילה טובה, טפיחה על השכם ותמיכה של השותפות לדרך, שיזכירו לך כמה את חזקה. מכל אלו ועוד תיהני בתכנית הליווי, בתוספת סיעורי מוחות, אתגרים יומיומיים, פורום שאלות ותשובות וכלים נוספים.
 • משימות ואתגרים שבועיים –שיאפשרו לך לעמוד במטרה בחיי היומיום, להרגיש שבעה ומרוצה.
 • לשמור על התזונה בשיא השגרה העמוסה –עם מגוון מתכונים בריאים, טעימים וקלים (שאפשר להכין תוך רבע שעה!), שימלאו אותך באנרגיות חדשות.
 • תמיכה צמודה –הכולל תמיכה וליווי צמוד שלי, תזונאית קלינית ומאמנת כושר, המלווה אלפי אנשים לשינוי מהותי בהרגלי האכילה שלהם לאורך שני העשורים האחרונים.
 • ליווי ארוך טווח –בהתאם למסלול שתבחרי (3 חודשים ,6 חודשים או 12 חודשים), יעניק לך את כל התמיכה הנחוצה ממני ומהחברות לקבוצה כדי לחולל את השינוי הרצוי.


תמונות לפני-אחרי –כדי שתראי את התהליך המדהים שעברת! פרסום התמונות ייעשה אך ורק באישורך

במסגרת התכנית תלמדי איך לחולל שינוי מהותי בהרגלי התזונה ואורח החיים, שלך ושל כל בני הבית.  

התכנית הדיגיטלית מאפשרת לך ליהנות מכל העולמות:

מצד אחד ליווי אישי הכל התאמה מלאה לצרכים התזונתיים שלך, מצד שני יכולת להיחשף לתכני התכנית מתי ומכל מקום שנוח לך (בלי להיתקע בפקקים ☺). 

 

מזמינה אותך לצאת איתי לדרך חדשה, בה תגלי שאת מסוגלת להצליח!
שלך, קרן.

Share on whatsapp
שתפי בוואצאפ

המלצות

רוצה להרגיש ולהיראות אחרת?

דילוג לתוכן